Tareks programı

Evrim progamı kullanan gümrük firmaları bu program aracılığı ile tareks başvurularını ve sonuçlanan başvuruların dökümünü , tareks belge no ve tarihlerinin Evrim edi belgelere aktarımını kolay ve hızlıca yapabilirler.

Programın hızının anlaşılabilmesi için bir örnek vermek gerekirse , test amaçlı olarak CE tebliği kapsamındaki 465 farklı gtipli bir Evrim dosyası oluşturulmuştur.Bu dosyanın Evrimden alınan bilgiler dışındaki gerekli bilgileri program aracılığı ile girildikten sonra web sitesinden başvuru taslağının oluşturulması yaklaşık 1 saatte tamamlanmıştır.

Program aracılığı ile aşağıdaki durumlar dışında 12 ürün güvenliği tebliği kapsamındaki ürünler için TAREKS başvuruları oluşturulabilir.

Program aracılığı ile başarılı test yapılamayan iki durum vardır.

Programın bazı ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

ayarlar ekran görüntüsü başvuru ekran görüntüsü başvuru ekran görüntüsü 2 başvuru ekran görüntüsü 3 başvuru ekran görüntüsü 4 başvuru ekran görüntüsü 5 başvuru ekran görüntüsü 6 başvuru ekran görüntüsü 7 sorgulama ekran görüntüsü

Programı 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

Programı yüklemek için tıklayınız.

Programı yüklemek için sayfayı CHROME ile açmalısınız.

setup.exe programı çalıştırıldıktan sonra "Windows kişisel bilgisayarınızı korudu." şeklinde uyarı çıkarsa yüklemeye devam etmek için Ek bilgiyi tıklamanız gereklidir.

Program çalıştıktan lisans uyarısı verecektir. info@gumrukprogram.com email adresine bu uyarıyı gördüğünüz yaklaşık tarih ve zamanı email atabilirseniz size programı denemeniz için 30 günlük lisans verilecektir.

30 günlük ücretsiz kullanım hakkı bir gümrük şirketine bir defa verileceğinden gönderilecek olan emailin uzantısı gümrükleme şirketinin web adresi olmalıdır.Gmail veya hotmail gibi emaillerle gelen talepler için ücretsiz 30 günlük lisans verilmeyecektir.